Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal użytkowy Ryczywół

Ryczywół, wielkopolskie

  • 220 000 zł
  • 61,40 m²
  • 3 583,06 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Jankow...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy Ryczywół

Ryczywół, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

220 000 zł

61,40 m²

3 583,06 zł/m²

Lokal użytkowy Ryczywół

Zaktualizowane: 13 maja 2026

220 000 zł 61,40 m² 3 583,06 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 220 000 zł (3 583,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 61,40 m², 2 pomieszczenia; stan: do odświeżenia
  •   wejście z ulicy
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1940
  • Czynsz: 262 zł
  • Media: woda; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości - FURMAN, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: FRC-LS-199346

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM RYCZYWOŁU

Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 61,40 m 2 usytuowany na parterze kamienicy w centrum Ryczywołu.

Lokal składa się z 2 gabinetów, recepcji i zaplecza socjalno-sanitarnego.
Idealny na gabinety medyczne, rehabilitacje, fizjoterapię, gabinety kosmetyczne.

Świetna lokalizacja - w samym centrum miasta przy Rynku ze strefą bezpłatnego parkowania. (...)

Agent

Katarzyna Jankowska

790 400...

790 400 818

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

790 400...

790 400 818

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.